کلینیک باروری پویش

کلينيک پویش، در طبقه چهارم از فاز اول مجموعه شهرک سلامت قرار دارد؛ که شامل فضاهای پذیرش و صندوق، مطب های پزشکان در حوزه های درمان ناباروری زنان و مردان، اتاق های سونوگرافی، رادیولوژی، اورولوژی، اتاق های هتلینگ نمونه گیری، آزمایشگاه آندرولوژی، اتاق ای یو ای و اتاق های مشاوره مامایی و مشاوره حقوقی می باشد.
همچنین در این کلینیک، کلیه امور حفظ باروری و تقویت باروری همچون ویزیت بیماران زنان و مردان،مشاوره جنین شناسی و تعیین جنسیت  انجام می‌شود.

مرکز جراحی رویش

مرکز جراحی رویش نیز در طبقه چهارم از فاز اول مجموعه شهرک سلامت واقع شده و شامل بخش های زیر‌ است:
۱) بخش جراحی شامل یک اتاق عمل لاپاراسکوپی، یک اتاق عمل هیستروسکوپی، یک اتاق عمل جنرال و دو اتاق عمل تخمک گیری که به آزمایشگاه بزرگ آی وی اف توسط دریچه های مخصوصی وصل می باشد، اتاق ریکاوری، اتاق های استریلیزاسیون و....‌
۲) بخش آزمایشگاه بزرگ و مجهز آی وی اف، این بخش توسط یک دیوار شیشه ای کاملا قابل مشاهده است و زوجین می‌توانند از این طریق از کیفیت انجام کار و دستگاه ها مطمئن شوند. در کنار آزمایشگاه آی وی اف نیز اتاق های مخصوص انتقال جنین با شرایطی آرام، قرار دارد که به انتقال راحت جنین کمک می‌کند.
۳) بخش بستری شامل اتاق های بستری زنان، مردان و اتاق ایزوله با تجهیزات و امکانات کامل می باشد.

شهرک سلامت و مزیت های آن

در چند دهه گذشته رشد تدریجی جمعیت اصفهان از یک‌سو و کمبود و پراکندگی خدمات درمانی از سوی دیگر دشواری‌هایی را به وجود آورد که باعث شد مسئولان و دلسوزان شهر به فکر حل این مشکل بیفتند.

طبق تجربه این رخداد در کشورهای توسعه یافته، نشان داده شد که بهترین گزینه برای رفع این مشکل ساخت شهرک سلامت، با رویکرد بهره‌مندی از پزشکان متخصص و آخرین دستاوردهای مهندسی و حل دشواری‌های ناشی از کثرت مطب‌های پزشکان در خیابان‌های مرکزی شهر و به وجود آمدن ترافیک سنگین و راه بندان و... است. به همین منظور از سال ۹۱ ساخت این شهرک در اصفهان آغاز شد و در حا حاضر شهرک سلامت اصفهان شامل کلینیک های تخصصی و فوق تخصصی از جمله کلینیک های زنان، زایمان، نازایی، داخلی، گوارش، دندانپزشکی، جراحی محدود، قلب و عروق، سرطان پستان و... با بهترین تجهیزات و مکانی کاملا بهداشتی و نوساز آماده ارائه خدمت است.

کلینیک پویش نیز با قرارگیری در قلب شهرک سلامت از امکانات و قابلیت‌های این شهرک بهره‌مند شده است.

مزیت‌های شهرک سلامت

ارتباط کلینیک پویش با مرکز باروری ناباروری اصفهان

کلینیک پویش گرچه تازه افتتاح شده است اما مؤسسان و متخصصان آن پیشینه و کارنامه قابل توجهی دارند.

دکتر محمد حسین نصر، دکتر مهدی احمدی و دکتر اسدالله کلانتری که با همت و همکاری یکدیگر در بهمن ۱۳۷۲ مرکز باروری و ناباروری اصفهان را تأسیس کردند؛ از بنیان گذاران بسیاری از روش‌های نوین باروری از جمله: فعال سازی تخمک، روش نوین انتخاب اسپرم، نگهداری بیشترین تعداد جنین‌های فریز شده و... نیز هستند.

حال این اساتید و جمعی از متخصصان با تجربه دیگر برای ارتقای کیفیت خدمات و سلامت هموطنان، تصمیم به تأسیس مجموعه‌ای مجهزتر مطابق با، به‌روزترین استانداردهای بین المللی گرفتند.

پزشکان